Апарат К'єльдаля UDK 159. Виробник Velp Scientifica, Італія

Топова модель UDK 159 обладнана блоком колориметричного титрування - всі процеси відбуваються в повністю автоматичному режимі: подача всіх реактивів, видалення залишків дистиляції та титрування, промивання ячейок, титрування і повний розрахунок результатів. Результати аналізу обробляються мікропроцесором апарату і видаються в обраних одиницях.

Опис

UDK 159 розроблений для застосування у визначенні амонійного азоту, білкового азоту за методом К'єльдаля, нітратного азоту, фенолів, летких жирних кислот, цианідів, вмісту спирту і визначення азоту за методом Дьюара.

Повністю автоматична система дистиляції та титрування UDK 159 - вища в модельному ряду з максимальним рівнем сервісу включає блок автоматичного колориметричного титрування (відповідно до рекомендацій AOAC) з передовою титрувальною ячейкою з автоматичним промиванням.

Повністю автоматична система подачі реактивів: дистиляту для розведення, лугу, борної кислоти, система відведення залишків дистиляції, що легко програмується, та забезпечує найвищий рівень зручності і значно скорочує час проведення аналізу.

Патентований парогенератор не вимагає обслуговування та працює без тиску, забезпечує безпеку, високу відтворюваність. Титановий охолоджувач забезпечує високу теплопередачу (на відміну від стандартних скляних), завдяки чому вдається уникнути втрат азоту.

6-дюймовий (> 15 см) сенсорний дисплей (touchscreen) дає простий доступ до функцій і забезпечує інформацією про всі процеси. Вся інформація легко сприймається: текстові повідомлення російською мовою (ніяких цифрових кодів) зрозумілі, доступ до меню максимально спрощено.

Потужне програмне забезпечення включає бібліотеку на 54 програми (30 попередньо + 24 призначених для користувача) з архівуванням даних про проведені аналізи на жорсткому диску, вмонтованому в UDK 159.

Система протоколювання дає можливість передавати дані аналізу на принтер, на персональний комп'ютер в .csv форматі, дозволяє формувати дані в найбільш зручному для користувача вигляді, володіє гнучкою системою управління даними.

Корпус приладу має високу корозійну стійкість, гладкими легкоочисними поверхнями і виготовлений як єдине ціле - без щілин, де можуть накопичуватися забруднення.

Пробірки встановлюються без всяких зусиль - зручний важіль розташований безпосередньо на корпусі приладу, система безпеки контролює правильність встановлення і наявність пробірки (в іншому випадку пристрій не починає свою роботу). Система сигналізації сповіщає користувача про недостатній рівень використовуваних реактивів.

UDK 159 розроблений для отримання точних результатів відповідно до вимог GLP, міжнародних стандартів AOAC, EPA, DIN, ISO, а також українських стандартів ДСТУ ISO.

 

Технічні особливості:

  • Графічний сенсорний дисплей 6 дюймів з російським меню для простоти управління
  • Вбудований блок автоматичного титрування з колориметричним визначенням
  • Спеціальна конструкція важеля кріплення пробірки полегшує встановлення, забезпечує безпеку користувача
  • Електронний контроль закриття захисного екрану
  • Краплевловлювач з технополімера гарантує оптимальну стійкість до високих температур і агресивних реагентів
  • Безпечний патентований парогенератор, який працює без надлишкового тиску
  • Титановий охолоджувач гарантує повну конденсацію парів і мінімальне споживання води для охолодження; фактичне споживання води відображається на екрані
  • Електронний контроль наявності водопровідної води, правильності установки пробірки
  • Потужність 2100 Вт

 

Функції:

  • Вбудований блок автоматичного колориметричного титрування; мікропроцесор розраховує вмісту азоту, білка в вибраних одиницях виміру
  • Пам'ять приладу включає до 54 методів аналізу з використанням наступних параметрів: текстова назву методу; об'єм води, що подається для розведення; об'єм лугу, що подається; об'єм борної кислоти, що подається; встановлення відкладеного старту для використання приладу при аналізі з використанням сплаву Деварда; встановлення часу дистиляції; потужність пароутворення в %; видалення залишків дистиляції з пробірки (так / ні); тип титранту; концентрація тиранту; видалення залишків з титрувальної ячейки; промивання титрувальної ячейки
  • Підключення принтера через порт USB для друку звітів відповідно до вимог GLP, запис найменування лабораторії, оператора, часу, використаних параметрів для відображення у звітах
  • Підключення до локальної мережі лабораторії через LAN порт
  • Зберігання архіву параметрів налаштувань і результатів аналізів на жорсткому диску; копіювання архівів на USB-носій; об'єм пам'яті - 100000 аналізів
  • Автоматичні програми перевірки всіх систем апарату, промивання трубопроводів і компонентів
  • Електронні датчики рівня реактивів і заповнення ємності для зливів

 

Технічні характеристики 

Корпус

Корозійностійкий пластик

Встановлення часу дистиляції

Через графічний дисплей

Дисплей

6-дюймовий сенсорний екран "Touch screen"

Бібліотека програм

54 методики

Відтворюваність

≤ 1 %

Вилучення

≥ 99.5 % при вмісті азоту від 1 до 200mg N

Межа виявлення

≥ 0.1 mg N

Додавання лугу / води / борної кислоти

Автоматичне/Автоматичне/Автоматичне

Регулювання потужності пароутворення

10 – 100 %

Отложенный старт для анализа по Дюару

0 – 99 мин.

Видалення залишків дистиляції

Автоматичне

Час дистиляції

3 хв. для збору 100 ml дистиляту

Споживання охолоджуючої води

0.5 л/хв. при 15 °C - л/хв. при 30 °C

Мови

14 стандартних + додаткові(можна завантажити)

Сигналізація похибок

Звукові та візуальні повідомлення

Інтерфейси

Ethernet, 2 x USB и RS232

Відповідність стандартам

AOAC, EPA, DIN, ISO, GLP

Загальні розміри (WxHxD)

370x780x410 mm / 14.6x30.7x16.1 in

Потужність

2200 W

Напруга

230 V - 50 / 60 Hz

Вага

31 kg / 68.3 lb