Про нас

МАНКОР лабораторне обладнання

Ми починали в 1998 році як дистрибютор чеського заводу Kavalier, який відомий по всьому світу завдяки термостійкому склу SIMAX. 

Від самого початку нашої діяльності висока якість - головна характеристика наших продуктів. Також ми вважаємо, що якість не повинна бути ексклюзивною - вона повинна працювати на людей.

За 20 років ми відібрали найкращі зразки лабораторного обладнання, посуду та витратних матеріалів, які гарантовано працюють; прямі контракти з постачальниками забезпечують кращі ціни. Наші пропозиції дають нашим клієнтам найкраще співвідношення функціональності і ціни.

З моменту утворення ТОВ «МАНКОР» в 1998 році ми приділяємо величезну увагу якості обладнання, точності виконання наших зобов'язань, швидкості поставки. Наша головна риса - чесність.

Переваги партнерства з МАНКОР оцінили більше 3000 підприємств. Серед них «Фармак», «Артеріум», «Здоров'я», «Миронівський Хлібопродукт», «Рошен», «Coca-Cola», «Procter & Gamble» та багато інших авторитетних українських і іноземних компаній. 

 

"Расточительность и алчность тормозят истинную продуктивность", – Генри Форд
To Top