ПОСУД

ПОСУД

Надійний лабораторний посуд - ключовий момент для успішного завершення Вашого аналізу або експерименту. Ви маєте бути впевненими, що Ваша лабораторна колба витримає передбачені умови використання, що мікробіологічний посуд не забруднений.

Ми постачаємо тільки якісний лабораторний посуд, який вироблений на заводах в Євросоюзі у відповідності до жорстких стандартів. Широкий вибір матеріалів посуду розширює Ваші можливості і дозволяє краще адаптуватися до умов роботи.

Матеріали посуду – термостійке скло, поліпропілен, полістирол, хімічно стійкі фтористі полімери, фарфор і т.д. Також Ви знайдете в нашому каталозі широкий асортимент витратних матеріалів для мікробіологічних і біохімічних досліджень.

Скляний лабораторний посуд SIMAX вироблений з боросилікатного термостійкого скла, яке яке має кращі властивості з усіх відомих типів лабораторного скла.

ТОВ МАНКОР є офіційним дистрибютором кращих виробників і пропонує привабливі ціни, лабораторний посуд і витратні матеріали можете купити зі складу в Києві.

 

To Top