Кліматичні камери серії HPP MEMMERT, Німеччина

Купити за ціною від 0,00 грн

Якщо Ви шукаєте устаткування для імітації навколишнього середовища та тривалих досліджень матеріалів, яке буде безшумним, малогабаритним, екологічним і дуже економним, тоді вибирайте кліматичну камеру НРР з інноваційною технологією Пельтьє для стабільних і точних випробувань в часі.

Виберіть необхідну кількість товару. Ціни вказані з ПДВ
Назва товару Кіл-ть
HPP110 Кліматична камера 108л з регулятором TwinDISPLAY з примусовою циркуляцією MEMMERT, Німеччина
0,00 грн

Артикул: HPP110

HPP260 Кліматична камера 256л з регулятором TwinDISPLAY з примусовою циркуляцією MEMMERT, Німеччина
0,00 грн

Артикул: HPP260

HPP750 Кліматична камера 749л з регулятором TwinDISPLAY з примусовою циркуляцією MEMMERT, Німеччина
0,00 грн

Артикул: HPP750

Кліматичні камери серії HPP MEMMERT, Німеччина наявний для покупки з кроком збільшення в 1

Контроль температури в діапазоні від +5 ºC до + 70ºC, а також активні процеси зволоження або осушення від 10% до 90% оптимально задовольняють вимоги безперервних випробувань на стабільність для виробництва фармацевтичних препаратів.

 

 • Температурний діапазон від +70ºC
 • Компактні розміри (108л, 749л)
 • Неперевершена технологія контролю класу Perfect
 • Активний процес осушення і зволоження до 90% з цифровим керуванням
 • Стандартні подвійні дверцята: одночасно захищають зразки від забруднення і перепадів температури і забезпечують оптимальний огляд чутливих завантажень через внутрішні скляні дверцята

 

Більшість безперервних випробувань на стабільність проводяться при температурі, близькій до температури навколишнього середовища. Концепція нагріву і охолодження на основі елементів Пельтьє демонструє вражаючу, багаторазово доведену економічність. Під час всього періоду дослідження, яке триває кілька місяців, можна заощадити до 90% енергоресурсів. Як виробник широкого спектру обладнання Пельтьє для нагрівання та охолодження, такого як охолоджуючий інкубатор Пельтьє IPP, кліматична камера НРР, камера зберігання IPS і охолоджуючий елемент Пельтьє для водяної бані, Меммерт є лідером на ринку вдосконаленого обладнання для лабораторій на основі технологій Пельтьє. Завдяки безшумній роботі кліматична камера ідеальна не тільки для імітації навколишнього середовища та довготривалих випробувань матеріалів, а й для розведення комах і рептилій.

60 років безперервного розвитку, а також великий практичний досвід реалізовані в кожному нашому обладнанні:

 • Концепція модульного виробництва відповідно до принципу рівних частин дозволяє робити різноманітну і рентабельну продукцію.
 • Майже ексклюзивне використання високоякісної, стійкої до корозії і простої у догляді нержавіючої сталі для робочої камери і корпусу
 • Концепція нагріву, адаптована до специфічного продукту для точного і гомогенного температурного контролю незалежно від об'єму камери і завантаження.
 • Широкий діапазон опцій для програмування і документування з використанням інтерфейсів, програмного забезпечення Celsius, інтегрованою пам'яттю протоколювання і ЧІП-картами (особливості залежать від класу контролера).
 • Гарантія 2 роки на обладнання, продане за межами Німеччини.
 • Значення температури для всіх кліматичних камер вимірюються згідно DIN 12880: 2007-05.
 • Всі кліматичні камери тестуються на безпеку використання і мають відповідний знак.
To Top