НОВИНКА! Магнітні мішалки з підігрівом серії ARE/AREX-6 VELP, Італія

Купити за ціною від 23 700,00 грн

Компанія VELP з радістю представляє нову серію магнітних мішалок ARE / AREX-6 Series з круглою нагрівальною поверхнею, які забезпечують чудові характеристики нагріву і перемішування, а також і абсолютну безпеку.

Виберіть необхідну кількість товару. Ціни вказані з ПДВ
Назва товару Кіл-ть
ARE-6 Магнітна мішалка з підігрівом 230V/50-60Hz, Velp Scientifica, Італія
23 700,00 грн

Артикул: F20500462

НОВИНКА! Магнітні мішалки з підігрівом серії ARE/AREX-6 VELP, Італія наявний для покупки з кроком збільшення в 1

 

 


Нова серія 6 ​​Series складається з 3 моделей, які можна замовити в різних конфігураціях, відповідних будь-яким вимогам користувача:

  • ARE-6: базова модель з нагрівальною поверхнею з алюмінієвого сплаву. Відмінна продуктивність для задач, які не вимагають точного контролю температури робочого середовища.
  • AREX-6: аналогова модель з нагрівальною поверхнею CerAlTopTM, з можливістю апгрейда до цифрової за допомогою підключення терморегулятора VTF або VTF EVO для точного контролю температури робочого середовища
  • AREX-6 Digital и Digital PRO: найбільш просунута версія, в комплект поставки включений термодатчик Pt100 (AISI Ti) або цифровий терморегулятор VTF / VTF EVO для контролю температури з високою точністю. AREX-6 Digital і Digital PRO оснащені функціями таймера, автореверса і новим типом дисплея з іконками, що забезпечують легкість і зручність роботи.

Всі прилади серії ARE / AREX-6 оснащені безщітковим мотором, новим потужним магнітом, системою SpeedServoTM і кращим в класі регулюванням температури.
Нові магнітні мішалки з підігрівом VELP створені для максимальної безпеки як оператора, так і зразка, а також мають поліпшений користувацький інтерфейс, зручність користування і ергономіку.

Крім того, власник приладу з 6-Series має можливість збільшити гарантію до 3 років, зареєструвавши продукт онлайн на сайті компанії VELP.

 

 

 

To Top