Насос рециркуляційний JP. Velp Scientifica, Італія

Для нейтралізації токсичних газів, що виникають під час процесу мінералізації, VELP Scientifica пропонує рекіркуляціонний насос JP, який дозволяє проводити аналіз в безпечних умовах і працює в парі зі скрубером SMS.

Виберіть необхідну кількість товару. Ціни вказані з ПДВ
Назва товару Кіл-ть
Немає доступних опцій цього товару.
Насос рециркуляційний JP. Velp Scientifica, Італія наявний для покупки з кроком збільшення в 1
JP - рециркуляційний насос з 2 різними режимами роботи. Це забезпечує оптимальну аспірацію при мінералізації в залежності від фази і кількості пробірок, які використовуються в дігесторі.
Зазвичай водяні насоси рідко використовуються через слабкий натиск водопровідної води або підвищеної її витрати. Насос JP, розроблений VELP, виконаний з пластику ABS, високостійкого до корозії, а також обладнаний резервуаром, який наповнюється водою. У ньому відбувається рециркуляція, що забезпечує економію води.
Висока якість використовуваних матеріалів забезпечує тиху роботу приладу і високу продуктивність (до 35 л / хв). Спеціальні пристрої (рівень води в резервуарі, кран для зливу та ручки для перенесення) спрощують і полегшують роботу з приладом. Разом зі скрубером SMS рециркуляційний насос JP утворює ідеальний комплект для повної і максимально ефективної нейтралізації парів, що утворюються при мінералізації під час аналізу за методом К'єльдаля.
 
Технічні характеристики
 

Матеріал корпусу

ABS

Макс. потік повітря

35 л/хв

Регулювання потоку

від 0 до 35 л/хв

Залишковий тиск при температурі води 15 ° C:

35 мм.рт.ст

Потужність

160 Вт

Живлення

220 В / 50 Гц

Вага

8,4 кг

Розміри (ШxВxГ)

250x400x370 мм

 
To Top