Пробовідбірник "УніСамплер" (UniSampler) з гнучкою трубкою Burkle, Німеччина

Купити за ціною від 0,00 грн

Пробовідбірник для відбору проб рідин дозволяє проводити пробовідбір з точно заданої глибини, з ручним вакуумним насосом. Перевага пробовідбору з ручним вакуумним насосом в тому, що в ході відбору проб рідина безпосередньо контактує тільки із всмоктуючим шлангом і оригінальною пляшкою для зразків. Пробовідбірник "УніСамплер" (UniSampler) c гнучкою трубкою (ПВХ) і грузилом, виготовленим з нержавіючої сталі. Призначений для відбору проб з великої глибини, з важкодоступних місць. Важка металева трубка служить для занурення трубки подачі на задану глибину.

Виберіть необхідну кількість товару. Ціни вказані з ПДВ
Назва товару Кіл-ть
Пробовідбірник "УниСамплер" (UniSampler) с гибкой трубкой , Burkle, Німеччина
0,00 грн

Артикул: 5314-2000

Пробовідбірник "УніСамплер" (UniSampler) з гнучкою трубкою Burkle, Німеччина наявний для покупки з кроком збільшення в 1

Технічні характеристики

Трубка подачі (ПВХ) довжиною 2.5 м.
Комплект із зручним чохлом для транспортування: бутель для зразка ПП 1000 мл, ручний вакуумний насос, універсальний адаптер, 1 грузило для трубок з V2A, 20 пломб "Сил-Іт" (seal-It) для бутлів.
Універсальний адаптер для бутлів з ПВХ, для діаметра горловини 24 мм, 32 мм, 39 мм і 50 мм номінального розміру, для пробовідбірних бутлів 100 - 1000 мл.

Застосування:
Занурте трубку подачі на потрібну глибину.
Встановіть адаптер на бутель для зразка.
За допомогою ручного вакуумного насоса відберіть пробу.
Зніміть бутель із зразком, закрийте його і нанесіть відповідну мітку.Артикул  5314-2000

To Top