Вакуумні сушильні шафи MEMMERT, Німеччина

Купити за ціною від 0,00 грн

Характерною особливістю вакуумних сушильних шаф MEMMERT є спосіб обігріву - нагрівальні елементи вмонтовані безпосередньо в полиці шафи. Прямий контакт між завантаженням камери і з'ємними термополицями, що нагріваються, забезпечує швидкий і м'який температурний контроль без тепловтрат.

Виберіть необхідну кількість товару. Ціни вказані з ПДВ
Назва товару Кіл-ть
VO 29 Вакуумна сушильна шафа
0,00 грн

Артикул: VO 29

VO 49 Вакуумна сушильна шафа
0,00 грн

Артикул: VO 49

Вакуумні сушильні шафи MEMMERT, Німеччина наявний для покупки з кроком збільшення в 1

Контроль температури

Оскільки теплопровідність повітря при вакуумуванні різко знижується, безпосередній контакт між нагрівачем і речовиною, що обробляється, надзвичайно важливий.
У вакуумних сушильних шафах Memmert нагрівальні елементи впресовані всередину термополиць. Кожна термополиця має свій власний температурний датчик Pt100, який також поміщений всередину термополиці в безпосередній близькості до оброблюваного матеріалу.
Спеціальні роз'єми, розроблені Memmert, дозволяють знімати полки, якщо це необхідно, і переставляти їх на інший рівень в залежності від необхідності. Завдяки цьому досягається гомогенність розподілу тепла, з'являється можливість встановити окремий температурний режим для кожної з полиць.
Мікропроцесорний контролер управляє температурними режимами з використанням до 40 сегментів індивідуально для кожної з полиць, і відображає поточну температуру кожної з полиць; додатковий пристрій запобігання від перегріву активізується при перевищенні заданої температури більш ніж на 3оС.
 

Контроль вакууму

Цифровий контролер тиску (з використанням до 40 сегментів) управляє соленоїдними клапанами подачі вакууму, повітря, інертного газу в діапазоні 10-1100 мБар.
Цифровий дисплей відображає поточне значення тиску.
Прилад обладнаний двома незалежними програмованими входами для подачі повітря та інертного газу. Вбудований контролер сушки з програмованими вакуум-циклами скорочує час сушіння.
 

Технічні характеристики

Розміри моделей

VO 200

VO 400

VO 500

Внутрішні розміри ВхШхГ, мм

385x305x250

385x385x330

545x465x400

Об'єм, л

29

49

101

Кількість полиць в комплекті (опціонально)

1 (макс.3)

2 (макс.4)

2 (макс.4)

Ущільнення дверей (опціонально)

Силікон (Вітон)

Інтерфейси

RS232-інтерфейс з програмним забезпеченням, паралельний порт для під ключення будь-якого PCL3-сумісного принтера для документування в повідно до вимог GLP, пристрій реєстрації всіх даних протягом 6 місяців з інтервалом в 1 хвилину, слот для чіп-карт, які використовуються для запису і виклику призначених для користувача програм

Підключення

Підключення вакуума, повітря, інертного газу

Споживана потужність, Вт

1200

2000

2400 

To Top