Аналітичні напівмікро- ваги VIBRA LF. Виробник Shinko Denshi, Японія

Купити за ціною від 126 462,00 грн

Напів-мікро ваги серії VIBRA LF відносяться до топової лінійки вагів, вироблених Shinko Denshi. Напівмікро ваги LF з дискретністю 0,01 мг і збільшеним до 92 г діапазоном зважування.

Виберіть необхідну кількість товару. Ціни вказані з ПДВ
Назва товару Кіл-ть
LF 225DR Ваги аналітичні VIBRA з внутрішнім калібруванням (92g / 0.01mg; 220g /0.1mg ) платформа 80
126 462,00 грн

Артикул: LF 225DR

Аналітичні напівмікро- ваги VIBRA LF. Виробник Shinko Denshi, Японія наявний для покупки з кроком збільшення в 1
Лабораторні ваги цієї серії володіють всіма функціями, характерними для сучасних електронних вагів: автоматичний контроль зміни зовнішніх умов, налаштування чутливості вагів до вібрації, автоматичне калібрування зі збереженням звіту про калібрування в пам'яті, функції статистичної обробки результатів зважування і т.д.

Ваги VIBRA серії LF задовольняють всі потреби користувача: просте зважування, процентне зважування, вимірювання щільності ...

 

Вітрозахисна вітрина системи Cross-Over

Ваги VIBRA серії LF обладнані вітриною з системою ковзання "cross-over", яка дозволяє користувачеві відкривати праві дверцята ручкою, яка знаходиться зліва і навпаки. Відповідно, користувач може працювати зі зразком правою рукою, при цьому відкриваючи дверцята, не змінюючи руки. Це значно заощаджує час.

  

α-Check

Навколишнє середовище в лабораторії / на виробництві постійно змінюється, що позначається на стані вагів. Ваги VIBRA серії LF обладнані системою α-check. При запуску відповідного меню, на дисплеї відображається діагностична інформація про найбільш важливі параметри стану вагів.

Easy RES

Залежно від зовнішніх умов і зразків для зважування слід підбирати оптимальні налаштування стабільності показань і відгуку вагів. Функція "Easy RES" дозволяє користувачеві швидко і просто змінювати швидкість відгуку - три рівні доступні після натискання кнопки SET.

Se-CAL

Для підтримки високої точності вимірювання вагів рекомендується регулярне калібрування. Функція "Se-CAL" в вагах VIBRA серії LF виконує автоматичне калібрування. При закінченні заданого часу або зміні температури на задану величину, "Se-CAL" в автоматичному режимі проводить калібрування. Дані про калібрування можуть бути збережені в пам'яті вагів і потім роздруковані.

Технічні характеристики 

 

Модель

LF 225DR

НПВ, г

92 / 220

Дискретність (d), мг

0.01 / 0.1

Відтворюваність, мг

0.02 / 0.1

Нелінійність, мг

± 0.03 / 0.2

Час стабілізації, с

5 / 3

Розмір площадки, мм

діаметр 80

Калібрування

внутрішня і зовнішня

Розміри, мм

210 × 320 × 335

 

To Top